Nefis Yemek Tarifleri - Kolay ve Pratik Yemek Tarifleri
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bebekler İçin Devam Sütü Nasıl Hazırlanmalı? (6 Ay) | İki Anne Bir Mutfak

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Eklenme Tarihi by Nesrin Uçar - Kategorİ: Bebek Muhallebisi ve Mama Tarifleri
10 Kişi İzledi Ve Denedi

Bu Video'ya Tepki Ver

Açıklama

Bebekler İçin Devam Sütü Nasıl Hazırlanmalı? (6 Ay) videomuzda doğru devam sütü seçmeyi ve hazırlamayı anlatıyoruz. Malzemeler: biberon, içme suyu, devam sütü / mama
Nasıl Yapılır? İstediğiniz devam sütü miktarına denk gelen ölçü bilgisi de yine paketlerin üzerinde yazıyor. Ondan sonrası kolay, önce suyu kaynatıyorum ardından çok kısa bekletip kaynara yakın ısıda biberona döküyorum; devam sütü tozunu da paketten çıkan ölçekle biberona ekleyip çevirme ve çalkalama usulüyle tozu tamamen çözüyorum. Ardından ılınması için beklemeye bırakıyorum.

Bebek yemek tarifleri için kanala abone olun: http://goo.gl/rd2RYk

2anne1mutfak’ta Seda Şamlı Luş ve Defne Batur, ek gıdaya geçiş sürecini, bebek beslenmesi konusundaki altın kuralları, ek gıdaya geçiş sürecinde kullanabileceğiniz bebek yemek tarifleri, 6 aylık, 7 aylık, 8 aylık, 9 aylık - 1 yaş bebek ve daha büyük bebekler için uygulanabilir bebek menüleri, bebek çorbaları, bebekler için kahvaltı karışımlarını paylaşıyorlar. Kış geldi mi bebek çorba tarifleri bulabilir, tavuk suyu çorba videosunu seyredebilirsiniz. Bebek pastaları, bebekler için kek, bebek muhallebisi tarifimizi deneyebilirsiniz. Ek gıdaya geçişin yanı sıra yenidoğan ve bebek bakımı nasıl yapılır, 6 aylık, 7 aylık, 8 aylık, 9 aylık - 12 aylık ve daha büyük bebekler için ve çocuklar için bebek gelişimi / çocuk gelişimi nasıl takip edilir gibi sorularınızın cevabını; bebek sağlık takvimi önerilerimizi hamilelik sıkıntıları, hamilelik dönemleri, hamilelik sonrası lohusa hüznü gibi temaları bulabilirsiniz. Sevgiyle büyütelim, birlikte büyüyelim.

Sosyal Medya hesaplarımız:
https://www.facebook.com/2anne1mutfak
https://twitter.com/2anne1mutfak
https://instagram.com/2anne1mutfak/

Videos by Nople Productions
www.nopleproductions.com

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
loading...